Nachádzate sa tu

O nás

Back to the fire. Carnevalle.
Sme oslavou kvalitného jedla, čerstvého mäsa, šťavnatých steakov a rýb.

Oslavujte s nami!
Sme príležitosťou ochutnať a oceniť čerstvosť, kvalitu, poctivosť a prirodzenosť.
Sme miestom, kde zaručíme kvalitu a pôvod surovín pri kreatívnej príprave vášho jedla.

V Carnevalle veľa grilujeme. Je to pre nás tá najchutnejšia a najprirodzenejšia tepelná úprava pokrmu.

Prečo? Pretože oheň mu dodáva ten šmrnc. Energiu, ktorá mení jedlo na zážitok. Navyše grilovanie uchováva oproti vareniu viac živín a zároveň je zdravšie ako vyprážanie. Steaky u nás dostanete šťavnaté, uchovávajú si aj svoju špecifickú jemnú chuť vďaka drevenému uhliu, ktoré pri grilovaní v Josper grile používame. Zeleninu a menšie jedlá grilujeme na japonskom Yakitori grile.

 

Našou filozofiou je využívať sezónne suroviny od lokálnych dodávateľov. Sme za poctivú prípravu jedál, preto si sami pečieme čerstvý kváskový chlieb a v zime dávame prednosť dostupnej koreňovej zelenine pred zeleninou z dovozu. Pri príprave jedla sa snažíme spracovať a využiť maximum surovín a minimalizovať tak vznikajúci odpad. Milovníkom kvalitného mäsa a steakov ponúkame možnosť kúpiť si jedinečné druhy v našom Meat markete. S výberom vám ochotne poradí odborne školený personál.

Sme miestom ideálnym na romantickú večeru vo dvojici, na pracovné obedy či rodinné oslavy. Náš priestor vieme prispôsobiť menším či väčším eventom alebo skupinám hostí. Naša presklená terasa ponúka nádherný výhľad na Hviezdoslavovo námestie a hotel Carlton, usadí 30 hostí. V zadnej časti reštaurácie môžu hostia sledovať prípravu ich obľúbených steakov v otvorenej kuchyni, komfortne v nej usadíme 80 hostí. Nech si už vyberiete miesto v ktorejkoľvek časti, stále sme miestom, ktoré ponúka kvalitný gastronomický zážitok priamo z ohňa.Mail: rezervacie@carnevalle.sk, tel.: 0903 123 164

Back to the fire. Carnevalle

Slovenčina